BBQ festival toimub 2020!

Meil on ütlemata hea meel Sulle teada anda, et BBQ Festival 2020 toimub (kui just valitsus uue plaaniga välja ei tule) 21 kuni 22. augustil. Võistlus toimub endiselt KCBS reeglite järgi, kohal on  lubanud olla ka rahvusvahelised kohtunikud eesotsas Haymo Gutweniger`ga. 

Korraldustiim on esimese koosoleku maha pidanud, ülesanded ja vastutused üle vaadanud ning korralduse poolega algust teinud. 

Sinul pole midagi muud, kui vaid registreeri ära oma võistkond, kui seda juba teinud ei ole ning jätka rõõmsat treenimist! Pikendasime  soodsama osalustasu kuupäeva kuni 30 juunini.

Uudisena on võimalik läbida KCBS kohtunike koolitus võistlusel eelneval päeval, mis annab rahvusvahelise KCBS kohtuniku sertifikaadi.

Võimalike külastajate arvu ja ‘Rahva lemmiku’ võistluse kohta anname infot juba õige pea, kui Valitsus on vastu võtnud otsuse (juuni alguseks lubasid nad rohkem sellekohast infot jagada).

Poppamies Baltikumi eriauhind jääb sel aastal välja andmata seoses Soome ja Leedu võistluse ärajäämisega. Loodetavasti uuel aastal ja veelgi uhkemalt on Poppamies tagasi!

Oma erisoovidest nagu majutus, elekter ja muu võid julgelt anda märku kajatammsalu@gmail.com