Dreamfire uus hooaeg algas suuremalt, kui eales varem

Dreamfire meeskonnal käis igakevadise tippsündmusena Maamessil, mida külastas üle 45 tuhande inimese. Dreamfire messiboksis oli varasemast enam kamado ahjusid kõigile vaatamiseks-katsumiseks, mis meelitasid igal hetkel hulgaliselt külastajaid ligi.

Boksis sai uudistada ahjusid, küsida nõu ja nippe ning maitsta kohapeal valminud toite. Kolme messipäeva jooksul küpsetati ja jagasiti huvilistele proovimiseks ära rekordiline kogu toitu. Eri meetoditega küpsetati üle 350 kg liha, 40 kg krevette, 10 merikuradit (kõige jubedama välimusega kala, mis pakkus samas kõige enam üllatusi maitsemeeltele), 100 õunakooki, 10 kapsast ning loetamatul arvul kõrvalroogasid. See kõik tähendab, et kokku sai Dreamfire kamadodes küpsenud toite proovida üle 7000 inimese.

Dreamfire meeskonnale pakkus kõige enam rõõmu vahetu suhtlus nii olemasolevate kui ka uute klientide ja huvilistega. Hea meelt valmistas see, et inimesed hindavad Eestis loodud kamado grille ning iga selline üritus annab ka ettevõttele tagasisidet just selle kohta, mis uuendusi kliendid neilt ootavad. Just tagasiside annabki võimaluse tooteid igal aastal üha paremaks teha.

Ja mis kõige toredam – Maamessi edu andis Dreamfire BBQ meeskonnale kogemustepagasi, et Vanamõisa BBQ Festivalil võtta asi veel suuremalt ette!

Dreamfire boks Maamessil oli koguaeg BBQ huvilisi täis.